Історія футбольного клубу "Курінь"

Заснування  команди припадає на 1985 рік, але футбол і футболісти були й до того часу. Не будемо брати дуже глибоко , лише перенесемося в 1983 рік. На той час в нашому селі була чудова людина на яку припала роль організатора команди – це Володимир Васильович Козлов. Вже в той час він почав збирати команду - це були чоловіки і юнаки від 16 до 30 років. Незважаючи на таку різницю у віці, команда все ж таки була.

Першими гравцями - легендами, футбольного клубу "Курінь" були:

Василь Роговий , Микола Щегельський, Володимир Щегельський, Анатолій Щегельський, Микола Рудько, Станіслав Роговий, Олександр Дяченко, Василь Беба, Олександр Губар, Микола Давиденко, Віктор Бойко, Микола Єрохін, Володимир Ткаченко, Володимир Піхота, Олег Ільченко, Володимир Вітюк, Анатолій Гришко, Микола Сунка, Анатолій Федченко, Юрій Папоротний, Сергій Крючок.

З кожним роком гравці дорослішали і на зміну їм приходили інші футболісти.

Наступниками були: Олександр Лейба, Володимир Романенко, Микола Жила, Віктор Панченко, Дмитро Горбач, Олександр Ільченко, Юрій Силка, Юрій Рудько, Борис Шевченко, Сергій Бойко, Володимир Матісько.

Перший чемпіонат Бахмацького району з футболу почався саме в 1983 році, в якому наша команда брала участь. На той час вже сформувалося багато команд. Це були команди: з Батурина,  Дмитрівки,  Гайворона,  Митченків,  Красного,  Бахмача,  Григорівки,  Стрільників, Красилівки, Пісок, Кропивного – більшість з цих команд приймало участь. З 1983 по 2013 рік не пропускаючи жодного року Куреня бере участь в чемпіонаті. Траплялися на шляху гравців і поразки, і перемоги. Були і перші, і другі, і треті, і четверті місця, але ніколи за всю історію клубу не було останнього місця.

Не маючи свою емблему на початку заснування, клуб мав свою форму, яка в свою чергу змінювалася тричі. Першою була форма зеленого кольору, потім вона змінилася на фіолетову і на даний момент вона червоного кольору і з емблемою.

Значне місце в історії курінської команди займає ім'я, Ільченка Віктора Миколайовича, який присвятив команді близько 20 років. Він був гравцем, тренером і є вірним вболівальником команди. Разом з Рудьком Миколой Самійловичем, він став наставником, футбольним батьком, для більшості гравців команди.

«  Травень 2024  »