Дорогі вболівальники наших футбольних клубів та просто люди які цікавляться станом Курінського футболу, оскільки цього сезону наші клуби планують грати на домашньому стадіоні в Курені, ми вирішили зробити фотозвіт стану футбольного газону, та показати загальний стан справ на стадіоні. Як ви знаєте наші клуби не грають дома вже 3 сезони поспіль, за цей час в Курені повинен був з'явитись непоганий футбольний стадіон подібний до стадіону в селі Плисках, але як завжди буває в Україні, люди більше говорять ніж щось роблять і як завжди робота по стадіону зроблена не була! Ні можна навіть сказати робота почалась, але відразу заглохла. А відсотковий прогрес будівельних робіт застиг на позначці приблизно в 30%. Отже що було зроблено:
- було викопано ворота та лавочки;
- викорчовано не малий клаптик лісу (з ліва);
- завезено декілька камазів землі(не достатню кількість);
- та проведення "спроби" вирівняти завезену землю;
- посіяно траву.
ВСЕ! На цьому все закінчилось, на всі ці громадні, шалені та фантастичні роботи пішло 3 роки. Та досить про "проведену роботу" давайте глянемо що маємо на цю хвилину, а маємо ми газон в непоганому стані, звичайно зараз проводити матчі не можна, адже справжня газонна трава яка була засіяна торік тільки почалась проростати та витісняти "просту" траву, яку помилково засіяли, тому ще видні "залисини". Але якщо згадати що було в році 2013 то це - прорив! За газоном дуже обережно слідкують, завчас підстригають та дякуючи природі ще й поливається як за розкладом, але звичайно потрібно ще більше зусиль. За станом газону слідкують гравці футбольних клубів, та вболівальники. До речі ті хто хоче підтримати фінансово команди або футбольний стадіон, то просимо звертатись в ЛС до адміністраторів групи. Нижче викладений невеличкий фотозвіт, тому ви можете бачити все самі.

«  Травень 2024  »