Головна » 2014 » Квітень » 24 » +1 перемога Фк Курінь
06:33
+1 перемога Фк Курінь

В передсвятковий день Великодня, справжнє свято футболу для вболівальників влаштували команди Курінь та Олімпік, які провели вже другу товариську зустріч в цьому році (перший  матч заківчився з рахунком 5-2 на користь Фк Курінь).

Зустріч курінських команд завжди обіцяє велику кількість емоцій, забитих голів та насолодження від самої гри, не винятком стала і ця зустріч. Вже на перших хвилинах матчу, вболівальники задумалися, радіти чи ні голу в ворота Олімпіка, але вже до середини тайму рахунок був зрівняний, і боротьба продовжилася не тільки на футбольному полі але й в серцях вболівальників. До закінчення матчу Футбольний клуб Курінь забив ще 3 гола у ворота команди брата-суперника та не реалізувала пенальті. Найкращим гравцем Фк Курінь  став Дяченко Артем, вихід якого у другому таймі підсилив як атаку так і захист команди, а також Артем зробив дубиль чим вже до середини другого тайму забезпечив перемогу команді. В Фк Олімпік найкращим гравцем можна вважати Жуя Олександра який відзначився у воротах суперника-друга.

Друге Курінське дербі, завешило серію товариських ігор, і вже в цю неділю 27 квітня відбудуться офіційні матчі за Кубок Бахмацького району. Жеребкування було проведене в понеділок 21 квітня на стадіоні "Колос", за його результатом Футбольний клуб Курінь зустрінеться з Футбольним клубом АгроДім, а Фк Олімпік з Фк Ветерани. Матчі відбудуться на стадіоні "ДЮСШ" о 13:00(Фк Курінь) і о 15:00(Фк Олімпік).

Результати товариських ігор:

Футбольний клуб Курінь провів 4 зустрічі з яких: 3 перемогли(Олімпік(2), КМС), і 1 зіграли в нічию(ДЮСШ). Команда забила 15 голів(Дяченко Артем (5), Глушко Сергій (5), Ткаченко Олександр (3), Губар Ігор (1), Рудько Роман (1)), та пропустила 8 голів.

Футбольний клуб Олімпік провів 6 зустрічей з яких: 3- перемоги(Ветерани,Халімоново, ДЮСШ), 1 - нічья(Бахмач-2), 2-поразки(Курінь(2)). Команда забила 13 голів ( Жуй Олександр(3), Ковкун Євген(2), Слухай Євген(2), Рибний Олексій(1),  Слухай Віталій(1), Сунка Сергій(1), Варчак Сергій(1), Ткаченко Олександр(1), Скребець Сергій(1)), та пропустила 12 голів.

Переглядів: 350 | Додав: Ministeria | Рейтинг: 0.0/0