Головна » 2015 » Червень » 3 » 3 тур
3 тур

В останній день весни, 31 травня, відбувся вже третій тур чемпіонату з футболу. В цілому, матчі виявилися цікавими, але  деякі з них привели, до обурення деяких гравців і вболівальників, виною якому стало, як вже прийнято в Бахмацькому районі, суддівство, але ми  вже повинні звикнути, що коли відбувається гра між сильнішою і слабшою командами, або між курінською і бахмацькою, то від суддів можна очікувати все. Ще одним мінусом третього туру стала місцева футбольна хвороба -  перенесення ігор, так матч між командами Прогресс та Григорівка не відбувся.

Щодо курінських команд, то останню весняну гру вони провели на стадіоні "Колос" . Першою грою яка відкривала центральний стадіон району для цього сезону, стала зустріч між командами Олімпік та КМС. На щойно підготовленому полі, на якому ще відчувався запах кошеної трави, очікувалась, як я чула від людей, звичайна гра, але вже після першого забитого голу  в ворота ФК КМС, гра обіцяла бути цікавою. Тут  то ми не помилилися, і гра стала цікавою, адже до гри команд підключився товариш суддя який, і як здалося  деяким нашим гравцям і вболівальникам, віддавав перевагу КМСу. Матч закінчився рахунком 1-2, перемогою бахмацької команди.

Після закінчення гри, на поле вийшли розминаться команди Курінь та Ветерани, які вже через декілька хвилин і розпочали гру. От ця гра, вже обіцяла бути дуже цікавою, вже з перших хвилин матчу. Схожістю між цією грою, і попередньою грою між Олімпіком та КМС було те, що і в цьому матчі, багатьом почало здаватися, що суддя був в складі однієїї з команд, і теж грав проти курінської команди. В цілому матч був захоплюючий і доволі таки напружений. Закінчилася гра нічиєю 1-1,  нажаль ми не змогли реалізувати пенальті під час гри, можливо саме той м'яч міг подарувати нам перемогу.

Найрезультативнішою грою туру стала зустріч команд Халимоново і АгроДім-2. Вісім забитих м'ячів, сім з яких забиті в ворота Халимоново, і один в ворота АгроДома дарують бахмацькій команді впевнену перемогу.

Вже наступної  неділі, на нас очікує Курінське дербі, інформація про яке буде пізніше.

Вітаємо всіх з початком літа, можливо саме воно принесе мир в нашу країну і подарує нам мирне небо над головою.

Турнірна таблиця після 3 туру:

Переглядів: 344 | Додав: Ministeria | Рейтинг: 0.0/0
«  Червень 2015  »