Головна » 2014 » Липень » 28 » 3 тур, 2 коло: Результат футбольної неділі"
16:02
3 тур, 2 коло: Результат футбольної неділі"

Тур за туром, проходять матчі між командами за звання чемпіона Бахмацького району. Дивлячись на результати турнірної таблиці уже виділяються 3 головні претинденти які йдуть майже нога в ногу-Ветерани, АгроДім і КМС; як кажеться "задніх пасуть": Олімпік, Прогресс та Дмитрівка; а золоту середину ділять між собою: Курінь та Батурин.
Цікавим та дуже результативним виявився 3 тур 2 кола. Футбольний клуб Курінь, який приймав вдома ФК КМС, грав доволі непогано, даже дуже непогано, але програв з рахунком 2-3. Не реалізоване пенальті в першій половині першого тайму, напружена гра в останні 15 хвилин матчу, за які було забито 3 голи, з яких 2 КМСом і 1 Куреньою, та нестерпна жара, яка також відігравала велику роль в цьому матчі.
Нещасливим став фінальний свисток і для другої Курінської команди яка пропустила від, поки що лідера турнірної таблиці Футбольного клубу Ветерани 5 голів. Матч закінчився рахунком 5-0, без гучних скандалів та втручань судді.
Другу, в цьому сезоні перемогу здобув Футбольний клуб Батурин, вдома в матчі з Футбольним клубом Прогресс. Гра закінчилася рахунком 3-1.
Футбольний клуб АгроДім, можна сказать, "нещадно", розбив Футбольний клуб Дмитрівка рахунком 6-0.

Вже наступної неділі нас очікує  Курінське Дербі, яке як і попередні зустрічі цих команд обіцяє бути цікавими та незабутнім!

Переглядів: 342 | Додав: Ministeria | Рейтинг: 0.0/0