Головна » 2014 » Липень » 13 » 8 тур: "Іноді чорна смуга - є взльотною..."
19:15
8 тур: "Іноді чорна смуга - є взльотною..."

Ось і повернулися шаленні матчі на футбольні поля Бахмаччини. Після перерви між першим і другим колами чемпіонату, набравшись нових сил та по працювавши над тактикою та стратегією гри, команди ринули в бій, так як попереду ціле коло, за яке можна змінити ситуацію в турнірній таблиці. Сьогодні нас очікували , ну дуже цікаві матчі, атмосфера на яких була по особливому фантастична.

Матч між командами Прогресс та Олімпік відбувся на стадіоні "Колос". Після такої затяжної низки поразок, та чорна смуга Футбольного клубу Олімпік стала взльотною, і вже сьогодні в 1 турі 2 кола, нас очікувала перша, найсолодша перемога рідної команди з рахунком 0-2. Це була фантастична гра, море небезпечних моментів, не реалізоване пенальті, виходи воротарів сам на сам з гравцями, пропущені голи, яких ми сьогодні не пропускали, і звичайно напружена обстановка на матчі. Сьогодні, вболівальники побачили команду, яка хотіла грати і просто грала, не можна обрати кращого, тому що краща сьогодні - команда.

Футбольний клуб Курінь, також не розчарував своїх вболівальників і з рахунком 3-0 не дав команді з Дмитрівки ніяких шансів на перемогу. Гра виявилася доволі грубою, та й трошки напряжною, так як сьогодні не було основного воротаря команди, але наші хлопці просто найкращі, вони не тільки не пропустили жодного м'яча в ворота, а ще й встигли забити голи  супернику (обоє воротарі, які були сьогодні на матчі, (1 тайм - Глушко Сергій, 2 тайм - Волошин Антон) відзначилися забитими  м'ячами (також забив Ковтун Євген)).

Матчем туру стала гра між принциповими суперниками КМС-285 та АгроДім. Нажаль  відвідати гру не вдалося, але вболівальники які були на матчі, я думаю, залишилися просто в захваті, звичайно фанати ФК АгроДім набагато щасливіші за вболівальників КМСа, так як перемога їхньої улюбленої команди з рахунком 0-1 приносить їм додаткові 3 очка.

І на завершення, матч між командами Батурин та Ветерани, що відбався в Гетьманській столиці, закінчився бойовою нічиєю 3-3.

Таким ось, виявився 1 тур, 2 кола, цікавим, результативним і по особливому чарівний, особливо для курінських вболівальників!

Переглядів: 385 | Додав: Ministeria | Рейтинг: 5.0/3