Головна » 2015 » Травень » 5 » Кубок Бахмача
19:37
Кубок Бахмача
Протягом двох тижнів, на футбольних полях Бахмаччини проходили матчі за Кубок Міста. Після матчі 1/8, далі в боротьбу пройшли команди: Курінь, Прогресс, КМС, Олімпік та Батурин. За жеребом Футбольний клуб Батурин пропускав першу гру, тому в 1/4 команда вдома приймала Футбольний клуб Курінь. Хмм... Що можна сказать стосовно цієї гри? Гра виявилася доволі таки цікавою і нервовою. Мене, як вболівальницю ФК Курінь, ця гра просто привела до шокового стану, хоча, ще на початку другого тайму, у всіх курінських вболівальників, присутніх на стадіоні, настрій був піднесиний, та й рахунок вже не давав приводу для нервів, так як команда перемагала 0-2 після першого тайму. Можливо хлопцям не вистачило підтримки, можливо, десь, в якись момент команда дала слабинку, але вже в другому таймі ФК Батурин зрівняв рахунок, і взяв перемогу в серії післяматчевих пенальті. В 1/2 фіналу, футбольний клуб Батурин зустрівся з Футбольним клубом КМС, який вже не раз перемагав в Кубку. Гра відбувалася в Батурині, і майже за таким сценарієм як гра Батурин - Курінь. Місцева команда, яка після першого тайму програвала 0-3, виявилася командою другого тайму, але, комусь на жаль, комусь на радість, цього разу команда не отримала перемоги і програла з рахунком 2-3. На полів в Прогрессі місцева команда провела гру з Футбольним клубом Олімпік. Дати оцінку цій грі важко, особливо тоді коли бачила тільки перший тайм і багато незнайомих людей на футбольному полі (скоро складатиметься враження, що в нас буде чемпіонат не Бахмацького, а Конотопського чи Ніжинського районів). Повернемося до матчу, ну по-перше, погодні умови були жахливі, поле слизьке, і за те, що команди провели цю гру, вже потріно їм сказати велике "дякую". По-друге: перший тайм був за господарями поля, які вели з рахунком 3-0, але не можна не відмітити гравців з команди Олімпік, які боролися, і в другому таймі, хоч і не змогли зрівняти рахунок, але все ж двічі відзначилися в воротах суперника. Матч закінчився з рахунком 4-2. До фіналу, за Кубок міста Бахмача, проходять команди Прогресс та КМС. Від адміністрації групи та сайту хочу побажати гравцям команд міцного здоров'я, удачі, гарної і, обов'язково, чесної гри. Нехай переможе сильніший!
Переглядів: 350 | Додав: Ministeria | Рейтинг: 0.0/0